Drodzy Absolwenci!

  Na tej stronce postanowiłam umieścić spisane przeze mnie i podparte zdjęciami Wasze osiągnięcia sportowe z roku szkolnego 2008-2009.  Nie chciano ich umieścić na głównej stronie szkoły, pomimo moich próśb zgłaszanych do kolejnych Dyrekcji Szkoły i kolejnych informatyków. Był to rok Zjazdu LMK, na którym nasza młodzież rozegrała pamiętny mecz w piłkę siatkową z absolwentami. Mecz zakończony zwycięstwem uczniów.Taka sportowa impreza miała miejsce po raz pierwszy w historii Zjazdów Absolwentów.

Szkoda, żeby ten rok przepadł w zakamarkach naszej pamięci.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którym szkolny sport nie był obojętny.

Anna Myszkowska

 

Sport Szkolny w roku 2008/09

 

  Jak co roku, na pierwszych zawodach lekkoatletycznych we wrześniu, podsumowano wyniki współzawodnictwa sportowego wśród włocławskich szkół za ubiegły rok szkolny  2007/08.

 W grupie dziewcząt zajęłyśmy II miejsce w mieście, w grupie chłopców VI.

 

 W Indywidualnych Biegach Przełajowych w roku szkolnym 2008/09 brały udział:

  1. Janusz Karolina, 2. Brzezińska Katarzyna, 3. Krazińska Samanta, 4. Żurek Justyna, 5. Dolatowska Jolanta,  6. Słomska Karolina, 7. Michalak Karolina, 8. Czachorowska Ewa. /brakuje 2 zawodniczek, których nazwisk niestety nie pamietam/.

Dziewczęta zajęły III miejsce w mieście, w Sztafetowych Biegach Przełajowych – IV miejsce.

W I rzucie Ligii Lekkoatletycznej  dziewczęta zajęły IV miejsce, chłopcy VI miejsce w mieście. /opiekunkami reprezentacji lekkoatletycznej dziewcząt są; Joanna Chęś i Luiza Dryńska.

Najlepsze wyniki uzyskały:

Ania Lebiedzińska w biegu na 100 m była IV. Janusz Karolina  zajęła III miejsce w biegu na 800 m, Szląskiewicz Patrycja była II w skoku w dal a Angelika Malina IV,  Piotr Krajewski zajął III miejsce w skoku w dal a Artur Kolenda  zajął III miejsce w biegu na 400 m,, 

II m – zajęła sztafeta dziewcząt.

Dużym sportowym wydarzeniem był rozegrany w dniu 11 października z Okazji Obchodów 90-lecia szkoły i Zjazdu Absolwentów „Mecz Pokoleń” w piłkę siatkową. 

Po stronie absolwentów grali: Jacek Antkowski, Krzysztof Chądzeński, Marek Wódecki, Łukasz Zbonikowski, Marek Świątkiewicz, Marek Podkomarys, Robert Piernikowski i Dariusz Pokrywczyński.

Uczniowie grali w składzie: Martyna Porosa, Norbert Towiański, Angelika Malina, Kamil Kuczyński, Justyna Sulikowska, Mateusz Jeziorny, Jonatan Zieliński, Artur Matusiak, Michał Małas, Patryk Fryzowski. Zwyciężyła młodzież 2:1.

 

W październiku reprezentacja dziewcząt wzięła udział w rozgrywkach w piłkę ręczną. Zajęłyśmy IV miejsce w mieście.

Grały: Magdalena Kujawska IIa, Natalia Lewandowska IIId, Angelika Malina IIc, Aleksandra Sadzińska I f, Joanna Sadzińska If, Jolanta Dolatowska I d /br./, Martyna Piórkowska I i, Sandra Ott I i, Joanna Bednarek I e, Magdalena Zielińska I c, Marta Zwoniarkiewicz I d./opiekun: A. Myszkowska/

Chłopcy również grali w piłkę ręczną, nie zakwalifikowali się jednak do finału rozgrywek zajmując VII miejsce./Opiekun: R. Lewiński/

 

Zawody pływackie odbyły się w tym roku 5 listopada. Dziewczęta zajęły w nich II miejsce.

Startowały: Katarzyna Kurant – II miejsce w stylu grzbietowym i zmiennym, Agata Kamińska IV miejsce w stylu dowolnym oraz sztafeta 4 x 50 m w składzie: Justyna Och, Sandra Iwańska, Agata Kamińska i Katarzyna Kurant – III miejsce.

Chłopcy: Kuba Specjalski na dystansie 100m stylem dowolnym był IV a Michał  Bartczak  VII, zdobyli dla szkoły 3 pkt . co dało im V miejsce w punktacji zespołowej. /trener: A. Myszkowska/

W styczniu br. rozegrane zostały Mistrzostwa Włocławka szkół ponadgimnazjalnych w siatkówkę. Dziewczęta odniosły w nich ogromny sukces zdobywając jako reprezentacja LMK po raz pierwszy od 20 lat Mistrzostwo Włocławka. Grały w składzie:

1. Aleksandra Borkowska,    klasa       III f

2. Lena Zakrzewska,            „          III h

3. Justyna Sulikowska,          „          II c

4. Angelika Malina,              „         II c

5. Anna Lebiedzińska,           „         II d

 6. Agnieszka Figiel              „         II h

 7. Martyna Porosa              „         II h

 8. Aleksandra Podolska          „       II g

 9. Magdalena Grabowska       „        I f

10. Agata Ziółkowska           „         I f

11. Kamila Dębska              „          I g

Grając w Mistrzostwach Rejonu dziewczęta zajęły III miejsce przegrywając tylko jeden mecz z Radziejowem.

Nie wiele gorsi byli chłopcy, zdobyli V-ce Mistrzostwo Włocławka i również I miejsce w Rejonie. Odpadli dopiero w ćwierćfinałach woj. Kuj. Pomorskiego.

Grali:

1. Artur Matusiak,   klasa    III a

2. Kamil Kuczyński,     „        III a

3. Michał Małas           „        III a

4. Mateusz Jeziorny   „        II h

5. Rafał Warczygłowski „      II h

6. Patryk Fryzowski      „       III c

7. Adam Wiączkowski   „        I b

8. Szymon Kilinowski   „         I b

9. Jonatan Zieliński    „          I a

10.Kamil Leszczynski  „          II h

11. Kamil Matuszewski „         III a

12.Norbert Towiański  „        I a

 

Opiekunem drużyn, zarówno dziewcząt jak i chłopców był Radosław Lewiński.

 

Chłopcy grali w piłkę koszykową w składzie: 1. Tomasz Kopaczewski, Piotr Rybacki, Mateusz Mąkal, Przemysław Szałański, Rafał Brzeski, Kamil Ciarka, Wojciech Chojnacki, Tomasz Radziszewski, Mateusz Przybysz, Wojciech Grabas, Adam Więczkowski. W Mistrzostwach Włocławka zajęli V miejsce.

Dziewczęta nie weszły do finału zajmując IV miejsce w grupie rozgrywkowej.  Opiekun:Tomasz Ulanowski.

  W br. w ramach promocji i integracji Wyższej Szkoły Zawodowej ze szkołami średnimi odbył się  w PWSZ Dzień Olimpijczyka. Bardzo fajna, uroczysta impreza, którą uświetnili autentyczni olimpijczycy: Aneta Szczepańska – olimpijka z Atlanty z roku 1996, Katarzyna Kowalska – olimpijka z Pekinu z 2008 r. i paraolimpijczyk - pływak Mirosław Piesak z Inowrocławia.

Nasi uczniowie brali w tych uroczystościach czynny udział z ogromnymi sukcesami. Reprezentacja dziewcząt w siatkówce zajęła I miejsce pokonując w finale zespoły z PWSZ i „Kopernika”  a chłopcy w turnieju z wiedzy olimpijskiej zajęli II miejsce ulegając jedynie zespołowi z LZK. W zawodach udział brali: Łukasz Targański, Norbert Towiański i Tomek Kopaszewski. 

W siatkę grały: Lena Zakrzewska III h, Aleksandra Podolska II g, Anna Lebiedzińska II d, Justyna Sulikowska II c, Angelika Malina II c, Agnieszka Figiel II h, Martyna Porosa II h, Kamila Dębska i Karolina Pawłowska.

 

 Zawodnikom kibicowała klasa I a wraz z wychowawcą Maciejem Michorzewskim. Opiekunem obydwu reprezentacji była Anna Myszkowska.

  W zawodach międzyszkolnych w pływaniu na ergometrze wioślarskim reprezentacja szkoły dziewcząt zajęła IV miejsce a chłopców VI. / Opiekunowie: Luiza Dryńska i Tomasz Ulanowski/

  W II rzucie Lekkoatletycznej Ligii Korespondencyjnej nasze dziewczęta zajęły III miejsce, chłopcy V. Najlepsze wyniki uzyskały: Anna Lebiedzińska /100m – V miejsce/, Marta Koźmińska /800 m – I miejsce/ Patrycja Szląskiewicz /skok w dal – III miejsce/, sztafeta 4 x 100 m – III miejsce.

Z chłopców najlepszy był Patryk Baranowski – zajął I miejsce w pchnięciu kulą.

  Od paru lat odnosimy sukcesy w siatkówce plażowej. W tym roku dziewczęta zajęły III i IV miejsce a chłopcy II i III m.

Grały: Justyna Sulikowska i Martyna Porosa. Były czwarte.  Para: Ania Lebiedzińska i Kamila Dębska zajęły III miejsce we Włocławku. /opiekunowie: Joanna Chęś i Tomasz Ulanowski/

  W szkolnych mistrzostwach w piłce siatkowej dziewcząt klas pierwszych zwyciężyła klasa I h, II m – klasa I f i III m - I g./organizator J. Chęś/. Poziom tych rozgrywek był wysoki i bardzo wyrównany.

 W roku 2008/09 szkoła brała udział w Zawodach Drużyn Sanitarnych. Pod opieką nauczyciela PO Dariusza Lewandowskiego dziewczęta zajęły III miejsce w mieście.

  Ostatnia szkolna impreza sportowa to tradycyjnie Dzień Sportu.  Konkurencje jakie odbyły się w tym dniu to: skok w dal, pchnięcie kulą, piłka nożna, piłka siatkowa oraz badminton.

                      

 

mecz pokoleń z okazji Zjazdu LMK - 2008 rok

Fotogaleria: piłka ręczna 2008

zawody w PWSZ

zawody pływackie 2008 r

siatkarze 2008 r.

dzień sportu 2009

lekcje wf

zakończenie roku szkolnego 2010/11

Wpisy: 1 - 10 z 71
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>